knfotografia | O mnie
15350
page,page-id-15350,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

O mnie

Witam

Nieprawdą byłoby gdybym napisała, że odkąd pamiętam wszędzie biegałam z aparatem albo, że zawsze wiedziałam, że będę zajmować się fotografią. Kiedyś pochłaniał mnie sport. Po urodzeniu dziecka nadszedł moment w moim życiu, by zastanowić się nad tym, jak chciałabym by wyglądała moja codzienność, odpowiedzieć sobie na pytanie co chcę robić, co daje mi satysfakcję. Fotografia łączy w sobie wszystko, co mnie uskrzydla. Nie ma miejsca na nudę. Podróże, nowi ludzie, nowe wyzwania. Uwielbiam.


Jest we mnie pierwiastek artystyczny i energetyczny, potrzeba robienia nowych rzeczy i robienia ich po swojemu. Mam tendencję do perfekcjonizmu, ale też do szaleństwa. Taki miks, który wpływa niewątpliwie na efekt końcowy czyli Twoje zdjęcia.


Od strony praktycznej – zaangażowana; jeżeli to możliwe, fotografuję do uzyskania zadowalających efektów; każda fotografia jest obrabiana i retuszowana zanim zostanie pokazana dalej; stawiam na naturalność w ujęciach, co oznacza mniej pozowania i ustawiania do zdjęć; liczy się dla mnie jakość bardziej niż ilość; dla zainteresowanych – posiadam upoważnienie do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych.


Katarzyna Nowakowska